Stlačením tlačidla potvrdzujem, že mám viac ako 18 rokov

DARČEKOVÉ BALENIE PINOT NOIR

Potešte svojich blízkych krásnym darčekom troch výnimočných vín odrody Pinot Noir v zastúpení troch ročníkov. 
TERAZ vo výhodnej cene a v darčekovom balení so saténovou výplňou.
Doprava ZDARMA.

€ 49.00 s DPH

Kód: 0035
V balení 3 ks

Ocenenia: Svetová súťaž pinotov Mondial des Pinots vo Švajčiarsku 2017 zlatá medaila Vínne trhy Pezinok 2016 zlatá medaila

 • Popis produktu

  PINOT NOIR 2015 - Zlatá medaila na svetovej súťaži pinotov Mondial des Pinots vo Švajčiarsku 2017 a zlatá medaila na Vínnych trhoch Pezinok 2016.
  PINOT NOIR 2016
  PINOT NOIR 2018

   

  Pinot Noir je unikátna francúzska modrá odroda, ktorá je charakteristická svojim pôvodom. Pinot je ušľachtilý a elegantný, ale púta pozornosť pestovaním. Vyžaduje správnu polohu a jeho spracovanie skúseného vinára s citom. 

  Pinot Noir zreje v burgundských dubových sudoch 12 až 24 mesiacov a fľašujú sa nefiltrované. Vína sú bohaté s pestrým ovocným základom a pevnou trieslovinou. 

  Veľmi dôležitá je teplota podávania, typ a tvar kalicha je taktiež nevyhnutným predpokladom pôžitku. Ideálny je kalich na burgundské víno s veľkorysým pomerom vína a vzduchu. Dekantácia najlepších vín z Pinot Noir nie je podmienkou, skôr mu ubližuje ako prospieva.

   

   

Nami

Odporúčané vína

image description
loader
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.