Stlačením tlačidla potvrdzujem, že mám viac ako 18 rokov

Víno ako darček? Ak poznáte niekoho, kto je milovník vína, alebo ste ním Vy sami, nehľadajte viac. Naše darčekové vína a exkluzívne sety na víno poslúžia ako ideálny nápad na darček pre ženu alebo muža, či jednoduché potešenie pre samých seba z degustácie chutného vína. Ponúkame originálne vínové sety s ocenenými vínami z prestížnych medzinárodných výstav, či sety, kde nájdete naše vybrané vína s výnimočnou chuťou, ktorým nechýbajú ani kryštálové poháre na víno obohatené Swarowski kamienkami.
Filtrovať
Pri nákupe nad 35.00€

DOPRAVA ZADARMO

Vino rajnic vo vinárstve

Nakúpte v našom e-shope minimálne za 35.00€ a získate od nás dopravu zdarma.


loader
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

SET 5: EXKLUZÍVNY SET ČERVENÝCH VÍN SET 10: DARČEKOVÉ BALENIE MILÉ PREKVAPENIE DIAMANTE DARČEKOVÉ BALENIE 3 PINOTY DIAMANTE DARČEKOVÉ BALENIE VÝNIMOČNÝ ROČNÍK 1947 OSVIEŽUJÚCI PRÍPITOK DARČEKOVÉ BALENIE PINOT NOIR LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 3 BALENIE s červeným vínom LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 3 BALENIE bez červeného víno LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 2 BALENIE bez červeného víno LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 2 BALENIE s červeným vínom SET 12: EXKLUZÍVNY SET ČERVENÝCH VÍN