Stlačením tlačidla potvrdzujem, že mám viac ako 18 rokov

LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 2 BALENIE s červeným vínom

Exkluzívne balenie Petra Rajníca v limitovanom počte vzniklo pred 3 rokmi, počas covidu, keď mal naraz veľa času. Prepojil tu svoju tvorivosť s farbami, plátnom, doskami a pocitmi z krajiny, svetla a sveta.
Dvoj balenie si môžete skombinovať s rôznymi druhmi vína. Cena balenia zahŕňa jedno červené víno.
V prípade záujmu iných kombinácií vám radi pomôžeme priamym kontaktom. 

€ 25.00 s DPH

Kód: 0035
V balení 2 ks


 • Popis produktu

  Silvánske Zelené 2022

  Pinot Blanc 2022

  Rizling Rýnsky 2022

  Devín 2022

  Cabernet Sauvignon Rosé 2022

  Výnimočný ročník Cuvée 1947

  Slová grafického dizajnéra Stana Jendeka- "Po pár stretnutiach pri Petrových vínach, v spoločnosti pribúdajúcich emotívnych abstraktov, som autorovi vín a obrazov navrhol, aby sme urobili kolekciu exkluzívnych vín v unikátnom dizajne. Myšlienku sme ladili pol roka a výsledkom je nádherné balenie 6 Petrových vín, kde sme na etiekty použili výber z jeho obrazov. Mám veľkú radosť z tohto nášho spoločného diela. Peter Rajníc je autorom skvelých vín a nádherných obrazov, ja som ich nafotil a urobil dizajny etikiet a krabice. Toto dielo by nevzniklo bez nášho priateľstva a vzájomnej inšpirácie".

Nami

Odporúčané vína

image description
loader
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.