Stlačením tlačidla potvrdzujem, že mám viac ako 18 rokov

Z našho rodinného vinárstva Vám ponúkame slovenské ružové víno, ako napríklad suché ružové víno Cabernet Sauvignon, ktorého ročník 2015 vyhral už niekoľko zlatých ocenení, alebo Frizzante Cabernet Sauvignon Rosé so striebornou medailou z Medzinárodnej výstavy vín AWC Vienna 2022. Ak ste milovníci nie len ružového vína, dopriať si môžete aj set na víno alebo darčekový vínový set s červeným či bielym vínom. 
 
Filtrovať
Pri nákupe nad 35.00€

DOPRAVA ZADARMO

Vino rajnic vo vinárstve

Nakúpte v našom e-shope minimálne za 35.00€ a získate od nás dopravu zdarma.


loader
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

MILÉ PREKVAPENIE FRIZZANTE CABERNET SAUVIGNON ROSÉ 2022 OSVIEŽUJÚCI PRÍPITOK CABERNET SAUVIGNON ROSÉ 2023 LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 3 BALENIE s červeným vínom LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 3 BALENIE bez červeného víno LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 2 BALENIE bez červeného víno LIMITOVANÁ EDÍCIA EMOTÍVNYCH ABSTRAKTOV 2 BALENIE s červeným vínom